Пријепоље домаћин завршног турнира.
У недељу, 19. јануара, Пријепоље ће бити домаћин завршног турнира Омладинске (U-19) футсал лиге ФСР Западне Србије (финал фор), на којем ће се четири најбоље екипе борити за титулу првака и пласман у Омладинску футсал лигу Србије. На турниру ће учествовати домаћи “Орлићи са тромеђе”, као и екипе КМФ Пожаревац, КМФ Смедерево и КМФ МБ-Наменска из Лучана.
Све четири екипе су до завршнице стигле непоражене, освојивши прва места у својим групама. То гарантује занимљиве и неизвесне утакмице које љубитељи футсала могу очекивати у недељу.
Право на пласман у Омладинску футсал лигу Србије поред победника турнира оствариће и финалиста. Већ је познато да су учешће у лиги обезбедиле по две екипе са територија ФС Београда, ФС Источне Србије и ФС Војводине:
КМФ ФОН Бањица (Београд), КМФ Црвена Звезда (Београд), КМФ Врање (Врање), КМФ Беле цркве (Куршумлија), КМФ Омладинац (Нови Бановци), КМФ Форум (Вршац).
Распоред утакмица у Пријепољу полуфинале:
14:00 часова КМФ ПП 192 (Пријепоље) – КМФ Пожаревац, 16:00 часова КМФ Смедерево – КМФ МБ-Наменска
Финале ће почети у 19:00 часова.
Очекује нас дан препун футсал узбуђења и велика борба за престижну титулу!
Ања Пузовић