donacija

Sport

Član Atletskog kluba „Polet“ iz Prijepolja Emir Rovčanin osvojio je prvo mesto u disciplini skok u vis na mitingu posvećenom poznatom atletskom treneru Mihajlu Miki Švraki,dok je Sanin Preljević zauzeo treće mesto u istoj disciplini.

Prvi put održava se u novembru. Da li još traje strast za skupljanjem sličica fudbalera? Igra li se pola-celo i poklape? Ili kako sam ostvarila jedan od najluđih snova

Prijepolje će biti domaćin treće i četvrte etape u kojoj će ugostiti  120 vozača  iz 20 zemalja sveta.

Prijepoljski atletičari nastavljaju sjajnu seriju uspeha na međunarodnim takmičenjima.

Na šestoj regionalnoj Olimpijadi trećeg doba koja je održana u Bajinoj Bašti najbolja u generalnom plasmanu je ekipa penzionera iz Prijepolja.

Armin Sinančević bacio je kuglu 21,39 metara   i osvojio srebrenu  medalju na Evropskom prvenstvu u Minhenu, što je najveći rezultat u njegovoj senzacionalnoj dosadašnjoj kariijeri. Prvak Evrope je Filip Mihaljević iz Hrvatske sa 21,88 metra

polimlje 300x500 pix