Ženski odbojkaški klub:FIRMA “TRENDTEKS“ OSLONAC ODBOJKAŠICAMA

  18 februar 2021

Odbojkaški klub i kompanija “Trendeks“ produžili su ugovor o sponzorstvu i nastavili dugogodišnju saradnju.

Ugovor o nastavku sponzorstva potpisali su direktorka firme Suanita Čelebić i predsednik odbojkaškog kluba Denijal Mezildžić. Svečano potpisivanje, uoči Nove godine, organizovao je vlasnik kompanije Šućko Hadžijakupović.

Prema rečima direktorke Suanite Čelebić kompanija “Trendteks” je društveno odgovorna firma koja “ima potrebu da određena sredstva uloži u lokalnu zajednicu” kroz različite aktivnosti. Kompanija je prisutna u obrazovanju, sportu i humanitarnom radu. Među prvima su ispunili sve uslove za dobijanje akreditacije za dualno obrazovanje, u Beloj Palanci završili su stručno usavršavanje trideset učenika koji će uskoro dobiti posao u tamošnjem “Trendteksovom” pogonu, stipendiraju studente, a saradnja sa odbojkaškim klubom samo je jedan od sportskih projekata koje je ova firma sponzorisala, od lokalnih turnira do MOSI.

“Prvenstveno smo fokusirani na poboljšanje položaja omladine. Želimo da doprinesemo njihovom što kvalitetnijem i zdravijem odrastanju. Sa ženskim odbojkaškim klubom sarađujemo već petnaestak godina, na obostrano zadovoljstvo. Klub kroz sponzorstvo ima bolje uslove za treninge i takmičenja, a kompanija se kroz sport prezentuje i dobija na prepoznatljivosti”, kaže direktorka “Trendteksa” Suanita Čelebić.

Pre tri godine firma “Trendteks” postaje generalni sponzor ženskog odbojkaškog kluba, pa širom Jugoslavije čuveni OK “Putevi” nakon gotovo četiri decenije menjaju ime u OK “Trendteks”.

Ova kompanija u saradnji sa partnerskom firmom “Cveteks” iz Beograda svake godine klubu obezbedi kompletnu sportsku opremu za sve odbojkašice od najmlađeg uzrasta do seniorskog tima. Budući da se odbojkaški klub finansira preko Sportskog saveza, firma “Trendteks” kroz sponzorstvo obezbeđuje dodatna sredstva kako bi devojke imale što kvalitetnije uslove na gostovanjima.

“Saradnja sa kompanijom “Trendteks” prerasla je u prijateljstvo i partnerski odnos u kojem je naš klub pronašao oslonac za opstanak ženske odbojke u Prijepolju. Ponosni smo što sarađujemo sa ovako jakom firmom. Zahvaljujući njihovom razumevanju i pomoći naša klub ima bolje uslove za rad. Ne brinemo oko prevoza, smeštaja i ishrane, kao neki drugi klubovi ”, kaže trener Denijal Mezildžić.

Odbojkašice “Trendteksa“ su upravo zahvaljujući sponzorskom ugovoru protekli vikend provele u Čačku, gde su protiv tamošnjih ekipa odigrale dve utakmice u kojima su zabeležile pobede. Prijepoljke su najpre savladale “Slobodu“ rezultatom 3-1, da bi već narednog dana još ubedljivije, bez izgubljenog seta, porazile “Borac“.

Na tabeli takmičenja u Međuregionalnoj ligi, nakon pet odigranih kola, OK “Trendteks“ deli prvu poziciju sa OK “Priboj“.

A.R.  

FTN Polimlje 300x300

Marketing

petar pan markica

jkp lim

jkp lim

es komerc mala1

Baner oglasavanje

Vesti dana

Tag Cloud

MiniCalendar

februar 2021
npusčps
123456
78910111213
14151617181920
21222324252627
28

Kursna lista

 

Broj poseta sajta

6208355
Danas
Juče
Ove sedmice
Ovog meseca
Prošlog meseca
Ukupno
2847
3919
33604
134223
189910
6208355

Vaš IP: 54.236.62.49
2021-02-26 16:44