“JASEN” BRODAREVO POBEĐUJE DOK ČEKA NOVOG TRENERA

15 oktobar 2019

U 9.kolu Zonske lige “Zapadno Moravske“,u fudbaleri brodarevskog Jasena su u nedelju dočekali ekipu Crnokose iz Kosjerića.

Svega par dana pred utakmicu, u sredu,smenjen je trener Dragan Vulević, tako da je utakmica sa poslednjeplasiranom ekipom „Crnokosa“ iznenada postala pravi test za Brodarevce. Ekipu je vodio predsednik kluba Edib Žigović.

Golovima Srđana Ćirkovića u 25. i povratnika u ekipu Stefana Čovića u 35. minuti, otišlo se na odmor. U drugom delu utakmice nastavlja se dominacija domaćina, koja je u 75. minuti krunisana i trećim pogotkom - strelac Milhad Žigović. Pobeda važna prvenstveno za odnose u klubu i moral tima.

ar jasen foto 2

Kako nam je rečeno u Upravi kluba odluka o imenovanju novog trenera biće doneta narednih dana tako da u sledećem kolu “Jasen” putuje u Čačak verovatno sa novim trenerom , gostuje Poletu iz Trbušana.

Fudbaleri Polimlja su, na gostovanju kod Prijevora, poraženi rezultatom 6-2. U sledećem kolu dočekuju Sevojno.